Náš příběh

Za vznikem značky CykloKoloniál stojí závodník a mechanik Jan Šubrt, který se odmalička pohyboval kolem kol. První jeho opravdové seznámení proběhlo v biketrialu, kdy několik let jezdil za elitní blanenský team ÚAMK-AMK Blansko. Několik závodních sezón jezdil a trénoval s nejlepšími jezdci České republiky. Získával zkušenosti na závodech českého a evropského poháru, avšak po úraze, kdy věděl, že bude muset jít jinou cestou, jej zlákalo cross country. 

Dostal se mezi velmi zkušené jezdce GT CZECH Opportunity team, kde několik let závodil po celé ČR a Slovensku. Každodenní trénink ho dovedl k naprosté závislosti na kole. Jeho zájem byl tak velký, že nebyl jen závodníkem, ale také mechanikem teamu. Po absolvování VŠ sportovních studií v Brně, kdy se k jeho životu přidali také pracovní povinnosti, dostal nabídku práce mechanika ve Specialized Concept Store. Jeho nové zaměstnání ho bavilo natolik, že si začal pohrávat s myšlenkou založit si svůj bikeservis. Po roce sbírání inspirací, nápadů a cenných zkušeností už nezbývalo nic jiného, než jít vlastní cestou a tak se jeho sen mohl stát skutečností.  

Návrh bez názvu (12)

Během fungování servisu se kolem CykloKoloniálu se pohybovala skvělá parta přátel, která měla stejný nebo podobný životní styl. Začala spolu trávit více času na enduro závodech, ale i mimo ně. Po pár vypitých pivech a panáčcích v místní hospodě Surfbar Jedovnice vznikla opilecká myšlenka vytvořit vlastní CykloKoloniál enduro team. Po vystřízlivění se začal tento divoký nápad opravdu realizovat. Celý vznik teamu začal psát svoji historii na závodech DropDownu na Dolní Moravě.

Návrh bez názvu (11)

 

Za tímto teamem stojí také pořádání každoroční vánoční vyjížďky v Jedovnicích, která má za úkol rozloučit se s bikovou sezónou a rozšířit komunitu bikerů v Jihomoravském kraji. V současné době CykloKoloniál enduro team objíždí závody české enduro série a blindura. Pokud zrovna nezávodí, snaží se trávit svůj volný čas v bike parcích nebo trailech. 

41E18359-3A35-4DC2-882F-14D4754617A4

Je možné nás navštívit na dílně CykloKoloniálu v Jedovnicích, kde Vám poradíme s výběrem komponentů nebo kol. Kromě bikeservisu provozujeme také eshop, kde je možné si objednat zboží prémiových značek. Většinu tohoto sortimentu testujeme sami na sobě a tak dokážeme poradit, co je pro Vás nejlepší.

Naším cílem je, aby zákazník odcházel vždy spokojený. Řešíme požadavky na míru a další případné individualizace. 

Jak se říká: ,,Náš zákazník, náš pán... :-)''